intro1_profis
intro2_profis
intro3_profis
intro4_profis

     Firma „PROFIS” rozpoczęła działalność w 1998 roku. Od samego początku specjalizujemy się w dystrybucji okien i drzwi PCV, aluminiowych, drewnianych oraz posiadamy szeroki asortyment produktów związanych ze stolarką okienną.

     Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapraszamy do współpracy osoby ceniące sobie najwyższą jakość przy uwzględnieniu rozsądnych cen. Zapewniając Państwu profesjonalne doradztwo, od momentu projektu po montaż włącznie. Dokonujemy bezpłatnie wszystkie niezbędne pomiary, w miejscu docelowego montażu – uwzględniając wszelkie problemy techniczne i umożliwiając ich sprawne usunięcie – poprzez prawidłowe wykonawstwo.

     Przy współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze produkty dostępne na rynku, a posiadane przez nich certyfikaty poświadczają – że zarówno procesy technologiczne stosowane przy produkcji oraz produkty finalne są zgodne z najwyższymi normami jakości obowiązującymi na terenie naszego kraju jak i całego świata

     Proponowana przez nas stolarka otworowa umożliwi Państwo stworzyć indywidualny styl, unikatowy klimat oraz niepowtarzalność zarówno naszego mieszkania, jak i całego domu.

 Okna
Drzwi zewnętrzne
Bramy garażowe / Rolety